plakat A2 VII kon 2Zapraszamy na VII Międzynarodową Konferencję „Nauki społeczne i techniczne – zakres współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa”, która odbędzie się 22 czerwca 2018 r. na tarasie widokowym Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowicach Pyrzowicach. Centrum jest organizatorem konferencji wraz z Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych i portem lotniczym.

Organizowana konferencja kierowana jest do reprezentantów dyscyplin wchodzących w skład nauk społecznych, humanistycznych, technicznych, medycznych, ekonomicznych, prawnych. Do przedstawicieli nauki i praktyki. W tym roku chcielibyśmy dedykować nasze spotkanie poprawie szeroko pojętego bezpieczeństwa. Celem konferencji, podobnie jak w latach poprzednich, jest stworzenie możliwości prezentacji rezultatów badań, nawiązania interdyscyplinarnej współpracy naukowej, wymiana myśli badaczy zainteresowanych zachodzącymi we współczesnym świecie zmianami społecznymi i technologicznymi. Jej walorem ma być integrowanie polskiego środowiska akademickiego, systemowość wypracowanych rozwiązań oraz interdyscyplinarność zagadnień na rzecz bezpieczeństwa skali mikro, mezo i makro. Cieszymy się, że będziemy mogli zaprezentować nasze naukowe efekty działań. Dziękujemy za wszystkie pomysły i zgłoszenia. Serdecznie zapraszamy do spotkania i wspólnej refleksji!

PUBLIKACJE: Przewidywana forma upowszechnienia artykułów naukowych:

  • - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (Lista B, 13 pkt., poz. 2490),
  • - Międzynarodowe Studia Humanistyczne. Społeczeństwo i Edukacja (Lista B, 7 pkt., poz. 2062),
  • - Europejskie Studia Społeczno-Humanistyczne Prosopon (Lista B, 6 pkt., poz. 1754),
  • - Międzynarodowe Studia Społeczno-Humanistyczne Humanum (Lista B, 7 pkt., poz. 1401),
  • Komunikacja Publiczna (kwartalnik nieparametryzowany).

 
Artykuły powinny zostać przesłane do 01.06.2018 roku, przygotowane zgodnie z wymogami edytorskimi w/w czasopism. Szczegółowe wymagania edytorskie zostaną przesłane po akceptacji zgłoszenia konferencyjnego.

FB SMT3P

Wysokość opłaty konferencyjnej (wyłącznie za czynne uczestnictwo tj. wygłoszenie referatu wraz z publikacją artykułu w czasopiśmie) ponoszonej przez uczestników: 590 PLN/150 EURO. Opłatę należy uiścić do 30.04.2018. Opłata za bierny udział: 0 zł. Wpłaty prosimy dokonać na konto: 60 1050 1230 1000 0002 0211 3056 ING BANK ŚLĄSKI S.A. ODDZIAL W Gliwicach Opis wpłaty: „Nauki społeczne i techniczne 7, nazwisko i imię uczestnika”. Faktura zostanie wystawiona na podmiot dokonujący przelewu. REJESTRACJA: Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 30.03.2018 r. poprzez wypełnienie i odesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszeniowego.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

KONTAKT: Wszelkie pytania prosimy kierować do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WSPÓŁORGANIZATORZY: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Referat Zarządzania i Analiz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Wydział ds. Rynku Pracy Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach, Katedra Bezpieczeństwa Powszechnego Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Wydział Ekonomii, Katedra Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych Uniwersytet Śląski, Instytut Psychologii, Katedra Psychologii Pracy i Organizacji Uniwersytet Jagielloński, Instytut Psychologii Stosowanej.

LogoInformacja także na stronach: