Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/share/GeoIP/GeoIP.dat) is not within the allowed path(s): (/usr/home/abmis/domains/ckkl.2ap.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/abmis/domains/ckkl.2ap.pl/public_html/administrator/components/com_coalawebtraffic/helpers/location.php on line 180 Dyrektor Centrum na konferencji "Kształcenie kadr dla lotnictwa..."

Centrum Kształcenia Kadr Lotnictwa Cywilnego Europy Środkowo-Wschodniej Politechniki Śląskiej

Statystyki

1.png2.png0.png6.png7.png3.png
Dzisiaj95
Wczoraj177
Tygodniowo272
Miesięcznie2067
Razem120673

Ile osób jest online?

1
Online

11-12-18

Menu użytkownika

Logowanie

Aszwoj

W dniu 22 listopada 2017 r. w Warszawie odbyła się konferencja naukowa "Kształcenie kadr dla lotnictwa jako element budowy zasobów systemu obronnego państwa" organizowana przez Katedrę Zarządzania Lotnictwem Cywilnym Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej. W konferencji wziął udział Dyrektor Centrum dr hab. inż. nawig. Andrzej Fellner.

Konferencja naukowa stanowiła forum dyskusji przedstawicieli cywilnych i wojskowych instytucji i organizacji lotniczych zaangażowanych w proces kształcenia kadr dla lotnictwa cywilnego i państwowego. Celem konferencji była identyfikacja potrzeb i wymagań podmiotów lotnictwa cywilnego i państwowego w zakresie wiedzy, umiejętności i kompetencji kadr kierowniczych i dowódczych, a także określenie możliwości dostosowania programów kształcenia do perspektywicznych wymagań podmiotów lotnictwa cywilnego i państwowego.

Dyrektor Centrum wygłosił referat pt. "".

Zdjęcia z konferencji są dostępne na stronie https://www.facebook.com/AkademiaSzWoj/photos/?tab=album&album_id=1615250241830625